Kulmulen 10 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Løkken - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Løkken. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

På Kulmulen 10 i Løkken finder man en dejlig villa på markedet til 3.845.000 kr. Ejendommen strækker sig over 143 kvadratmeter og rummer 5 værelser, hvilket gør den til et familievenligt hjem. Beliggende på en grund på 625 kvadratmeter, tilbyder villaen en behagelig udendørs plads.

En anden ny bolig i Løkken er fritidshuset beliggende på Harald Jensens Vej 30 i Åsendrup. Med en pris på 3.695.000 kr. byder huset på 115 kvadratmeter fordelt på 3 værelser. Huset står på en stor grund på 2005 kvadratmeter, hvilket giver rig mulighed for udendørs aktiviteter.

Den månedlige ejerudgift for fritidshuset udgør 2.211 kr., hvilket kan være en overkommelig mulighed for dem, der søger et tilflugtssted ved Vestkysten. Boligen er ideel til afslappende stunder i naturskønne omgivelser.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga