Helledievej 105 er netop kommet til salg til hele 5.300.000 kr, hvilket gør den til en af de dyreste boliger til salg i Løkken.
Så er der nyt fra Mæglerhuset Vestkysten I/S
Et fritidshus i Løkken har været udsat for indbrud, hvor diverse møblement er blevet stjålet. Indbruddet blev anmeldt den 4. marts, men kan være sket i perioden mellem 10. februar og 4. marts.
Der sker hver uge spændende ting omkring dig i det lokale erhvervsliv med nyheder, tilbud og arrangementer. Vi har lavet en kort opsummering fra de seneste dage
Drømmer du om en bolig i absolut topklasse? Vi har samlet de dyreste boliger, der lige nu er til salg i Løkken.
6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Løkken. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Så er der nyt fra Mæglerhuset Vestkysten I/S
Så er der nyt fra Mæglerhuset Vestkysten I/S
Borgere inviteres til workshop i Park Vendia om prioriteringer på baggrund af ny analyse den 17. marts.
Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Løkken og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, DagliBrugsen, LetKøb, Meny og SuperBrugsen.
Nu har du chancen for at sikre dig en enestående lejlighed i centrum af Løkken. Mæglerhuset Vestkysten har til salg en imponerende bolig med to etager og en hems, der tilbyder fem soveværelser, to badeværelser og en fantastisk havudsigt. Beliggende på Nørregade 5C, kun 150 meter fra stranden, forener den luksus med kystnære omgivelser perfekt.
Måske vil du ikke betale meget for din næste bolig, eller måske leder du efter et håndværkertilbud? Lige her finder du i hvert fald de billigste boliger i Løkken.
Som valgtilforordnet i Hjørring Kommune sikrer du en tryg og rolig valgaften for alle stemmeberettigede og får et indblik i valgets praktiske afvikling bag kulisserne.
Så er der nyt fra Kreafe