Vestermarksvej 12 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Løkken - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Løkken. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Løkken er to boliger netop sat til salg. Først er der landejendommen på Vestermarksvej 12 Ingstrup, en rummelig ejendom med hele 215 kvadratmeter fordelt på 8 værelser.

Denne ejendom tilbyder en imponerende grundstørrelse på 140.424 kvadratmeter og er udbudt til prisen af 2.995.000 DKK.

Den anden bolig på markedet er ejerlejligheden på Sverigesvej 4G i Løkken. Den kompakte bolig strækker sig over 104 kvadratmeter med 3 værelser.

Lejligheden tilbydes til en pris på 2.095.000 DKK, hvilket giver en anden mulighed for potentielle købere, der leder efter et mindre hjem.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler