Jensinesvej 14 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Løkken - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Løkken. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Løkken er der to nye fritidshuse til salg: et på Jensinesvej 14 Grønhøj og et andet på Odavej 25 Kettrupgaard. Begge boliger præsenterer sig som attraktive ferieophold i det naturskønne område.

Fritidshuset på Jensinesvej 14 har en pris på 2.195.000 kr. Boligen strækker sig over 65 m² og byder på 4 rum, perfekt til en ferie i sommerlandet. Grunden er imponerende på hele 3.281 m², hvilket giver rig mulighed for udendørs aktiviteter og afslapning.

Odavej 25 tilbyder lidt mere areal indendørs med 82 m², også fordelt på 4 rum. Prisskiltet er lidt lavere her med 1.895.000 kr. Grunden er på 1.276 m², der giver plads til at nyde de solrige dage ved den jyske vestkyst i en rolig atmosfære.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler