5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Løkken. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Løkken er to af de nyeste boliger på markedet ejerlejligheden på Norgesvej 2I og fritidshuset på Oktobervej 16 Åsendrup.
Ejerlejligheden på Norgesvej 2I tilbyder 86 kvadratmeter og 3 rum, beliggende på en stor grund på 2894 kvadratmeter. Denne bolig har en udbudspris på 2.795.000 kr.
En anden mulighed er fritidshuset på Oktobervej 16 Åsendrup, også med 3 rum, men på 70 kvadratmeter. Grundarealet er 1080 kvadratmeter, og det er til salg for 2.495.000 kr.
Begge boliger er attraktive muligheder i Løkken med forskellige arealer og typer, og tilbyder potentiale for forskellige køberbehov.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.