Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Løkken:
-
-
Eva K.
Fra Løkken
-
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Dorthe C., Simon J. og Dorteog Niels K. søger hjælp til husopgaver i Løkken
-
Sløjfning af udendørs lampe.
Fra Dorthe C. (Løkken)
Jeg vil gerne have denne udendørs lampe pillet ned og frakoblet kontakten indenfor, så jeg selv kan... -
Reparation af mikrobølgeovn
Fra Simon J. (Løkken)
min BRANDT indbygnings mikrobølgeovn ME1055X slår sikringerne, mere ved jeg ikke -
Lægning af terrazzogulv
Fra Dorteog Niels K. (Løkken)
Lille byhus 50 m2 Der er støbt gulv i forvejen med gulvvarme, vi bryder selv gamle klinker af.
Deleted D., MissingName M. og Birgitte U. søger hjælp til haveopgaver i Løkken
-
Mindreopgaver flise nedlægning ca20 kvm Vi har desværre ikke fået beskrevet arbejdet udførligt nok. Vores hensigt var, at alt materiale skulle medbringes. Derudover vil en samlet bestilling på 3 naboer jo nok betyde, at vi skal betale i første omgang, og derefter få pengene ind fra naboer. Og det vil vi ikke, så vi vil hermed annullere vores opgave og undskylder ulejligheden .
Fra Deleted D. (Løkken)
vi er 3 rækkehuse nye som gerne vil have lagt ca 6 kvm fliser hver det er rettet til der skal jævne... -
Havemand til ukrudt bekæmpelse i bede og fliser i baghaven og beskæring i baghaven, sam
Fra MissingName M. (Løkken)
Ukrudtbekæmpelse af bede i baghaven , længde ca 30 meter i længde og 2,5 meter i bredden, samt mi d... -
Græsslåning
Fra Birgitte U. (Løkken)
Slå græs i indkørsel og rundt om hus ca 5-700m2 flat terræn. Græs skal ikke samles op.
Peter Gravgaard R., Brian R. og Elida S. søger hjælp til diverse opgaver i Løkken
-
Service og slibning af Honda plæneklipper
Fra Peter Gravgaard R. (Løkken)
Der skal skiftes olie og knivene skal slibes eller udskiftes. Plæneklipperen er lidt svær at starte... -
-
Pungtert sykkel! Bakerst hjul
Fra Elida S. (Løkken)
Min venninne har punktert sin sykkel. Vi må til Hirtshals der vi skal sove i natt. Kan dere vær så ...